Ohlasy na SNOWkid kemp

Děkuji za dokonalou dovolenou na sněhu.

Alena

Mockrát Vám děkujeme, že jste nám umožnili účastnit se Vašeho naprosto skvělého kempu!  Byl to bezvadný zážitek a doufáme, že si ho příště opět budeme moci zopakovat.

Saša

 

Děkujeme moc za fotky, jsou jako vždy úžasné, takže jsem udělala dobře, že jsem sama moc nefotila, protože kvalitou jsou ty vaše nesrovnatelné.

Petra

 

Děkujeme mnohokrát nejen za zaslané fotografie. V Seiser Almu se nám velmi líbilo, perfektní organizace, starost o děti i dospělé si zaslouží obdiv. Přejeme hodně sil a elánu i do dalších ročníků.

Dag

 

Ještě jednou moc děkujeme za super lyžařský týden. Všichni jsme si to moc užili. Holky jsou toho plné a stále vzpomínají na zážitky. Celé to bylo moc fajn a hlavně ve velké pohodě.

Petra

 

Ještě jednou díky za báječný týden a krásné fotky, těšíme se se Zuzkou už na příští rok ;)!

Tomáš

 

Moc děkujeme za krásný týden, bylo to opět bezva, moc jsme si to všichni užili 🙂

Míša a spol.

 

Rád bych Vám chtěl ještě jednou poděkovat za krásný týden, který jsme mohli s Mikolášem strávit ve slunné Itálii. Měl jsem nějakou představu od kempu, ale Vaše příprava a angažovanost v každém detailu mě nejenom překvapila, ale předčila moje očekávání. Každý den byl pro nás vyplněn množstvím Vaší energie, času a snahy, aby vše klapalo a našim nejmenším se splnil jejich dětský sen. Uvědomuji si, jak je těžké vybudovat takové zázemí a přenést na všechny chuť něco pro to udělat. Jsem Vám za to moc vděčen.

Kamil a Mikoláš

 

Díky moc za fotky a za krásný lyžařský zážitek.

Luisa

 

Když se v pondělí ráno děcka chystaly do školky, tak si obě chtěly obléct SkC trika. Jen těžko se smiřovaly s tím, že jsou v pračce a budou k mání až v úterý. A já jsem se v pondělí během pár minut v práci dostal do běžného pracovního shonu – a pak jsem dostal váš mail s odkazem. Fotky jsou perfektní! A připomněly mi, jak pohodová dovolená to byla, a já jsem měl hned příjemnější den. Prostě jak jsem řekl, když jsme se loučili  – takto jsme si vždycky představovali zimní dovolenou s děckama. Pořád bylo co dělat, výborně a přitom pohodově zorganizované. Takže díky vám i celému Snow teamu.

Miro

 

Super dovolená – vyšlo vše, co mohlo – počasí, hotel, účastníci – kolegové, instruktoři, organizátoři, vše na pohodu, zároveň však na úrovni. Bylo nám potěšením se zúčastnit.

Martin + Pavlína + Petr

 

Moc děkujeme. Bylo to krásné a skvěle zorganizované. Moc jsem si to s Ondrou užili. A to i přesto, že nás na začátku dost trápilo zdraví.

Petr a Ondra

Share This