Instruktoři Junior kempů

Program a výuka kempu probíhá pod záštitou zakladatele projektu Skiwithme.cz Ondřeje Nováka a jím nominovaných kvalitních instruktorů Michaely Klečkové, Lukáše Macourka, Michaela Turka a Kláry Eliášové.

Ondřej Novák

Autor projektu Skiwithme.cz, zástupce šéfredaktora časopisu SNOW, vedoucí lektorského sboru Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL) a mnoho dalšího. Lyžovat učil na obou polokoulích, jako účastník mnoha lektorských kurzů a mezinárodních lyžařských workshopů se pohybuje stále na špici aktuálního lyžařského vědění.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, trenérem alpského lyžování 3. třídy a je samozřejmě specialistou pro oblast výuky lyžování dětí.

 

Lukáš Macourek

Učil lyžovat už na obou polokoulích. Přes Harrachov se dostal do rakouského Fiss-Ladis, švýcarského Verbier a na léto pravidelné létá do australského Mt. Buller. V současné době lektoruje kurzy APUL nebo trénuje děti v lyžařském oddíle Harranti.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card  a členem lektorského sboru Apul.

Michaela Klečková

Míša je mimořádně univerzální lyžařka, byla členkou juniorského reprezentačního družstva v alpském lyžování, v roce 2016 se pak stala mistryní ČR v telemarku. Má za sebou 13 let aktivní trenérské praxe v alpském lyžování v kategorii žáci a předžáci a 10 let praxe výuky lyžování v ČR, na Novém Zélandu, v Austrálii či Rakousku.

Je držitelkou nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, diplomovaná trenérka alpského lyžování 1. třídy a Staatlich geprüfter Telemark Lehrer.

 

Michael Turek

Michael učí lyžovat všude, kde je jenom trochu sněhu. Nebo občas i víc, jako třeba v Japonsku, kde tráví několik posledních sezon. V létě pak vyráží pravidelně do angažmá na Novém Zélandu nebo v Austrálii. Ve volném čase se věnuje lektorování pro APUL a závodům v telemarku.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card.

Klára Eliášová

Klára je zkušená instruktorka lyžování a telemarku, která ve své bohaté kariéře vystřídala česká i rakouská střediska, ale nakoukla i do australských Snowy Mountains. Několik zimních sezón aktivně působila jako lektorka kurzů pro instruktory lyžování, podílela se také na tvorbě metodických materiálů pro výuku dětí a k lyžování úspěšně vede i své dvě dcery.

Je držitelkou nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card.

Partneři SNOWjunior kempu:

SNOW.cz - vše o lyžování

Share This