Instruktoři Junior kempů

Program a výuka kempu probíhá pod záštitou zakladatele projektu Skiwithme.cz Ondřeje Nováka a jím nominovaných kvalitních instruktorů Jirky Novotného, Michaely Klečkové, Lukáše Macourka, Michaela Turka a Kláry Eliášové.

Ondřej Novák

Ondřej je autor projektu Skiwithme.cz, odborný redaktor časopisu SNOW, lektor Asociace profesionálních učitelů lyžování (APUL) a mnoho dalšího. Lyžovat učil na obou polokoulích a na lyžích je stále více jak půl roku, ať už na ledovci, nebo doma v Krkonoších.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, trenérem alpského lyžování 3. třídy a kromě výuky dospělých se specializuje i na lyžování s dětmi všech věkových kategorií.

 

Jirka Novotný

Jirka se profesionálně věnuje lyžování od roku 2008, má za sebou zkušenosti s trénováním závodníků všech věkových kategorií, 10 let lektorování kurzů APUL, pozice šéfinstruktora ve dvou největších českých lyžařských školách. Je dvojnásobným mistrem ČR a SR v závodech Demo týmů.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card a zkušenosti s trénováním dětí má i z exotického Libanonu.

Lukáš Macourek

Lukáš učil lyžovat už na obou polokoulích. Přes Harrachov se dostal do rakouského Fiss-Ladis, švýcarského Verbier a na léto pravidelně létá do australského Mt. Buller. V současné době lektoruje kurzy APUL, trénuje děti v lyžařském oddíle Harraracing nebo leze po skalách.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card  a členem lektorského sboru APUL.

Michaela Klečková

Míša je mimořádně univerzální lyžařka, byla členkou juniorského reprezentačního družstva v alpském lyžování, v roce 2016 se pak stala mistryní ČR v telemarku. Má za sebou 13 let aktivní trenérské praxe v alpském lyžování v kategorii žáci a předžáci a 10 let praxe výuky lyžování v ČR, na Novém Zélandu, v Austrálii či Rakousku.

Je držitelkou nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card, diplomovaná trenérka alpského lyžování 1. třídy a Staatlich geprüfter Telemark Lehrer.

 

Michael Turek

Michael učí lyžovat všude, kde je jenom trochu sněhu. Nebo občas i víc, jako třeba v Japonsku, kde tráví několik posledních sezon. V létě pak vyráží pravidelně do angažmá na Novém Zélandu nebo v Austrálii. Ve volném čase se věnuje lektorování pro APUL a závodům v telemarku.

Je držitelem nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card.

Klára Eliášová

Klára je zkušená instruktorka lyžování a telemarku, která ve své bohaté kariéře vystřídala česká i rakouská střediska, ale nakoukla i do australských Snowy Mountains. Několik zimních sezón aktivně působila jako lektorka kurzů pro instruktory lyžování, podílela se také na tvorbě metodických materiálů pro výuku dětí a k lyžování úspěšně vede i své dvě dcery.

Je držitelkou nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card.

Hlavní partner SNOWjunior kempu:

Partneři SNOWjunior kempu:

SNOW.cz - vše o lyžování

Ski WIth Me

Share This